Nazywam się Barbara Wilczyńska, jestem lekarzem. Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym- Wydziale Lekarskim w Katowicach. Na co dzień pracuję jako lekarz radiolog i diagnosta w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach, firmie VOXEL Katowice oraz jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej. 

Zainteresowanie sztuką towarzyszyło mi od najmłodszych lat. Medycyna estetyczna stanowi świetne dopełnienie tych zainteresowań. Zabiegi wykonuję nieprzerwanie od 3 lat. Specjalizuję się w użyciu wypełniaczy i toksyny botulinowej. Poza tym, do uzyskania właściwych efektów wspomagam się peelingami chemicznymi oraz zabiegami z użyciem lasera frakcyjnego CO2.

Na mojej stronie nie znajdziecie Państwo zakładki NOWOŚĆ, stosuję jedynie sprawdzone i stosowane od wielu lat preparaty o udowodnionej skuteczności, których efekty widziałam ja i moi dotychczasowi klienci. Nie bawię się w eksperymenty na ludziach- najpierw niech przetestują je inni. Dla mnie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo moich pacjentów.
Szczerze zależy mi na zadowoleniu każdego klienta. Nie ma lepszego uczucia jak satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. 

W wolnych chwilach chodzę po górach, ćwiczę jogę i spędzam czas na zabawach z moim buldogiem francuskim.

Jeśli macie Państwo pytania odnośnie stanu zdrowia, chorób, potrzebujecie się poradzić w jakichkolwiek medycznych sprawach służę całą swoją wiedzą.

Barbara Wilczyńska - ZnanyLekarz.pl